Farklı olmak çizgimizde var......

Markanızı; logo, afiş, ambalaj ve kurumsal kimlik gibi yaratıcı tasarımlarımız ile belirlediğiniz hedef kitlelere ulaştırmak için yenilikçi hizmetlerimizle yanınızdayız.

Vizyonumuz

Vizyon ve misyonunu 360 derece online bir strateji üzerine kurgulayan 360° Dijital, sağladığı entegre hizmetler ile, markaların tüm dijital ihtiyaçlarını karşılama amacını taşıyor. Bu inanç ve azimle başladığı yolda; firmalara, kurumsal kimlikleri doğrultusunda web sitesi tasarım ve yazılım çözümleri sunuyor.

Misyonumuz

HCR Ajans markaların dijital medyadaki yüzlerini ön plana çıkartmak ve onları global bir marka haine getirmek için sosyal medya, web tasarım hizmetleri, SEO hizmetleri, grafik tasarım başta olmak üzere onlarca farklı dijital medya aracını kullanarak müşterilerine hizmet verir. Uzman ekibi sayesinde her zaman müşteri memnuniyetini ve kalitesini kendine misyon edinmiştir.

HCR Ajans olarak

1000’in üzerinde yerel, ulusal marka ile uzun soluklu iş ortaklığı kurduk. Türkiye’nin her yerinden işletmelere Google Ads, Facebook Ads, Instagram Ads, YouTube, reklam videoları, sosyal medya ve internet siteleri konusunda destek sağladık.

1255

Proje
Proje başarıyla tamamlandı

2500+

Müşteri
Mutlu Müşteri

Referanslar

Sektördeki 16. yılımızda birden çok alanda markaya hizmet veren ekibimiz, bizi tercih edenler ile birlikte büyümeye devam ediyor.